Број на оглас: 3098030
Објавен на: 02.05.2019, 16:43
1 / 12

Delovi za Hyundai terracan

123 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Terracan
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Komplet karoserija
Interier nov
Bandashi
Deferencijali
Farovi
Stopovi
Zmigavci
Sve komplet nema samo motor i menuvac drugo ima sve