Број на оглас: 3097964
Објавен на: 04.02.2019, 08:07
1 / 2

Akumulator anlaser alternator i dr. za Matiz

1.500 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam delovi za matiz akumulator 45 amperi 1500 den alternator 2000 den anlaser 1500 den bandazi sose gumi 1500 den komada i drugi delovi za matiz i spark