Број на оглас: 3097804
Објавен на: 02.07.2019, 14:56
1 / 1

THOMSON THG 540 MODEM за кабелска и интернет од Телекабел

500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вмрежување, Рутери

Вид на оглас: Се продава


Продавам малку користен THOMSON THG 540 MODEM за кабелска и интернет од кабелска телевизија. Користен година дена на Телекабел.