Број на оглас: 3097591
Објавен на: 12.12.2018, 06:42
1 / 6

PEUGEOT 306

800 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
306
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2017
Сила на моторот:
52 kw / 71 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PEUGEOT 306 1.9 dizel vo solidna sostojba so pominata registracija.Ve molime zvonete na ovoj broj:075241990-Nikola