Број на оглас: 3097584
Објавен на: 17.01.2019, 11:46
1 / 1

SHARK Sonic duo NOV !!

4.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Mashinata e nova nekorisrena.. se prodava poradi poseduvanje na dve takvi mashini
Cena povolna