Број на оглас: 3097030
Објавен на: 08.06.2019, 16:10
1 / 3

Bandasi 22 5x130 za audi Q7/ Vw touareg/ Porsche cayenne

330 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


2 dobri gumi
285/35 R22
5x130
380€ komplet
Moze zamena za R 21 ponudete