Број на оглас: 3096938
Објавен на: 02.04.2020, 12:42
1 / 2

Pvc roletni

1 €

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Roletni pvc ima tarasni i za prozori. Nekoi nese koristeni voopsto. Povolna cena