Број на оглас: 3096865
Објавен на: 27.03.2019, 18:37
1 / 3

Guma/Gumi 205/55/15

1.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandaz so odlicna letna guma 205 55 15

Moze i za rezervna da se iskorsiti

Povolno