Број на оглас: 3096801
Објавен на: 11.12.2018, 16:51
1 / 4

Belgiski ovcar MALINOA

60 € Цената не е фиксна 100 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zenka malinoa stara 3 god. Ne e agresivna za poveke info javete se