Број на оглас: 3096755
Објавен на: 14.05.2019, 10:43
1 / 12

Kaktusi

60 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Продавам различни видови на кактуси. Цена од 60 ден. до 400 ден.