Број на оглас: 3096708
Објавен на: 06.06.2019, 10:44
1 / 3

Mazda 323 Na delovi

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
323
Година:
2002
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Na. Delovi 077791931