Број на оглас: 3096601
Објавен на: 18.02.2019, 16:36
1 / 8

SKODA OCTAVIA 2/ 2006 1.9(77)Kw REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Servisirana komplet kaisi vodna pumpa,site filtri i maslo pred 4000 km, stegnata cela prednica,klimatronik, raboti sekoe kopce, registrirana so zelen karton cela godina, do 22.11.2019 god,domakinski cuvana,2 novi zimski gumi..CENA: 4600€