Број на оглас: 3096356
Објавен на: 18.02.2019, 11:53
1 / 3

Lenovo thinkpad T410 I5, 4gb, hdd500gb

180 € 199 €
Производител:
IBM/Lenovo
Xaрд диск HDD:
250 GB
РАМ Меморија:
4 GB
Модел на процесор:
Intel Core i5
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
13 - 14 инчи

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Laptopot e o odlicna sostojba. Baterija drzi povece od 2 casa.