Број на оглас: 3096126
Објавен на: 09.12.2018, 18:39
1 / 11

Citroen 1.1 benzin staklo

1.300 € Цената не е фиксна
Марка:
Citroen
Модел:
SAXO
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekonomicno malo gradsko kolice 1.1benzin proizvedeno 1998god registrirano do 10 2019
Komplet servisirano osnoven model vo mnogu dobra sostojba informaciii na broj 072-317-380 Marjan