Број на оглас: 3096019
Објавен на: 18.03.2019, 10:46
1 / 7

Mercedes c270 avangard

4.500 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mercedes ful oprema 2002
4 Novi gumi zimski