Број на оглас: 3095965
Објавен на: 05.04.2020, 22:05
1 / 7

REKLAMNI CENI! 600DEN

600 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


МАГИЧНО ОГЛЕДАЛО; МАСАЖЕР; КЕРАМИЧКА ПЕРЛА И ФИГАРО ЗА КОСА; ЦЕНИ РЕКЛАМНИ
Пронкање и козметички третмана на лице. Огледалото има две страни, едната е нормален размер, другата зколемува х10. Има широка намена во козметички салони. Може да служи и како лампа за на биро или работна маса.Дава одлична лед светлина
--Ви го нудиме нajпопуларниот и најефикасниот масажер за вашето тело Со само 15-20 мин дневно масажа со овој масажер имате можност да ги стопите масните наслаги на вашето тело и на лесен начин да ги затегнете мускулите на одреден дел од телото.Овој масажер го опушта и релаксира вашето тело со само еден третман од 15 минути.
---Со одењето на фризер губете драгоцено време и пари.Поефикасно и поефтино решение за вашата коса се нашите квалитетни керамички пегли и фигаро за коса. Обликувајте ја вашата коса по сопствена желба , разубавете ја вашата коса и лик брзо ефикасно и многу поефтино од одењето кај вашиот фризер.
Ние не се виртуелен интернет сајт со непознат продавач не продаваме производи со сомнителен кавалитет.нашите производи ги има во продавницата во Скопје близу градежен факултет.
Погледнете ги цените на производите и направете споредба.со цените на еден третман на коса во фризерница.
Сите од овие проиводи се по 600 денари. За купени две или повеке парчиња добивате дополнителен пооуст Исто така може да ви ги испратие до домашна адреса. услаугата достава со брза пратка е 150денари.
Велат косата е кралица на убавината , не губете време разубав