Број на оглас: 3095598
Објавен на: 04.05.2019, 20:33
1 / 3

DVD LG 2015 godina

5.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вид на оглас: Се продава


DVD pleerot ne e mnogu koristen. Ima I saraund so 3 zvucnici.