Број на оглас: 3095386
Објавен на: 29.11.2018, 23:45
1 / 12

BMW 730D

13.000 €
Марка:
BMW
Модел:
730
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full Oprema,Automatic-Steptronic, ParkingSensor,RainSensor,CruiseControl, Aribag, Full Service History,Navigation, SoftCloseDoor, Full Leather, Phone, Seat heater and cold ventilation...