Број на оглас: 3095367
Објавен на: 28.06.2019, 20:21
1 / 3

КАЖЕТЕ ИМ ЗБОГУМ НА АКНИТЕ И МОЗОЛЧИЊАТА (KREMA PROTIV AKNI)

250 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на лице

Вид на оглас: Се продава


АКНИТЕ или МОЗОЛЧИЊАТА се проблем кој се решава со помош на крема која е продукт на алтернативната кинеска медицина. Кремата содржи состојки од десеттина лековити билки од кинеското поднебје кои извонредно делуваат врз појавата на акни.
ХЕРБАЛНАТА КРЕМА од Кина ги содржи следните билки: Pseudolarix, Radix Sophorae Flavescentis, Fructus Cnidii, Fructus Kochiae, Cortex Dictamni, Phellodendron, Stemona, Tuckahoe...
Не содржи никакви хемикалии, потполно природен производ.
Кремата е атестирана и одобрена од кинескиот здравствен систем.
Цена: 250 денари + 80 денари достава по Карго Експрес до магацин во Вашиот град.
(Достава до дома е 110 денари)