Број на оглас: 3095308
Објавен на: 11.02.2019, 21:04
1 / 1

OPEL ASTRA H

4.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ekstra sostojba, so redoven servis, full oprema, klima, novi zimski gumi, garazirana, registrirana do 10.10.2019