Број на оглас: 3095302
Објавен на: 05.03.2020, 01:01
1 / 2

СЕ ПРОДАВА стакло од 5 врата и пластичен капак

15 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Toyota
Модел:
Rav 4
Tип на делови:
Делови за каросерија

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Toyota RAV 4 2002 година СЕ ПРОДАВА задно стаклопластичен капак од петта врата во одлична состојба. Цена 1000 денари. Информации само на тел 070 226 453 .