Број на оглас: 3095281
Објавен на: 07.07.2020, 23:12
1 / 7

Pikameri

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat poveke vidovi na pikameri
za bageri od 2 do 30 tona