Број на оглас: 3095134
Објавен на: 29.11.2018, 18:30
1 / 6

Bagerr Volvo 290c

1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Bagerr VOLVO 290C
God na pro: 2006
Rab. Casovi: 11200 h
Tezina : 32 T
Bagerot e vo prefektna sostojba uvozen e od CH, mozhe da se vidi i isto taka da se proba vo sekoe vreme.
Povece inf. 070 223 101