Број на оглас: 3095105
Објавен на: 31.01.2020, 20:13

Mesto za kuka

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
500 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mesto za kuka vo Belce so sredeni dokumenti