Број на оглас: 3095029
Објавен на: 14.07.2020, 08:19
1 / 4

kuka so dukan pazar

1 €
Број на соби:
12
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Мулти семејна куќа
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
marsal tito isein akioski

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA KUKA SO DUQAN OD 100m2, STAN 250m2 PLUS GARSONJERA 50m2 , DVORNO MESTO SO STARA KUKA OD 150 m2 . POVOLNO ZA SEKAKOV VID BIZNIS DO ZELENIOT PAZAR Na kjos dve ulici isein akioski i marsal tito .