Број на оглас: 3094528
Објавен на: 02.04.2020, 18:26
1 / 5

Peugeot 407 1.6 hdi.2009 g.vo odlicna sostojba.

1 € Цената не е фиксна 5.000 €
Марка:
Peugeot
Модел:
407
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 407 1.6 hdi .Колата е во одлична состојба
Регистрирана до март 2021 год,
inf.071250384.

.Редовно сервисирана ,пред 6000км сменети ребрасти каиш ,линиски ,пумпа,и сите затегачи,Сменети ламела потисна друг лагер .Има зимски и летни гуми со лиен бандаш.Одлично возило.tel.071250384 .инфорација само на овој број.071250384