Број на оглас: 3094244
Објавен на: 08.01.2019, 11:44
1 / 4

Se prodava XBOX 360 DVD PLAYER

1 € Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Вид на оглас: Се продава


XBOX 360 DVD PLAYER Vo ispravna sostojba bez konzola samo pleyer.Informacii samo na ovaj br:077 915 750 Zoran.Cena po dogovor.