Број на оглас: 3094138
Објавен на: 20.02.2019, 15:47
1 / 4

Alessio bandazi R15

115 € Цената не е фиксна 120 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


4x100 R15 7 cola -Alessio poveke informacii na 078456700