Број на оглас: 3094117
Објавен на: 06.12.2018, 16:10
1 / 5

Renault 5 Campus tng. Zamena

600 € Цената не е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
R 5
Година:
1991
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Reno 5 campus 1991 god. Atestiran plin
Odlicni gumi 2 zimski 2 letni
Solidno za godinite reg. Do 04- 2019 god.
600 evra
Zamena za Fiat Seicento Fiat Panda 4x4 ili Tico dobro zacuvano so moja doplata