Број на оглас: 3094008
Објавен на: 17.01.2019, 13:11
1 / 9

vw touran

4.600 € Цената не е фиксна 4.700 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava vw touran 1.9 TDI extra socuvan, redovno odrzuvan, so zelena karta i godisna vinetka registriran do juni 2019