Број на оглас: 3093629
Објавен на: 25.03.2019, 09:40
1 / 12

NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 171KS 4X4 7-SEDISTA MOZNA ZAMENA

По Договор
Марка:
Nissan
Модел:
Pathfinder
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
126 kw / 171 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 171KS
-4X4
-7-SEDISTA
-REGISTRIRAN SEGA DO 11/2019
-ZELEN KARTON DO--------11/2019
-EURO KUKA A-TESTIRANA
-FOLI SO A-TEST
-KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 3.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI