Број на оглас: 3093596
Објавен на: 31.03.2019, 20:20
1 / 1

Ploca za Samsung A3 2016

2.500 €
Марка:
Samsung
Модел:
Ploca za Samsung A3 2016
Боја:
Останато
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Ploca za Samsung A3 2016