Број на оглас: 3093591
Објавен на: 10.05.2019, 10:05
1 / 4

IPHONE 5S 16GB

6.900 МКД Цената е фиксна
Марка:
Apple
Модел:
IPHONE 5S 16GB
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e perfektno zacuvan bez ni edna grebnatinka.