Број на оглас: 3093120
Објавен на: 07.07.2019, 21:38
1 / 3

Prikolica

1.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Ne e kiper,
moze i zamena za lada niva
Cena po dogovor
Lice za kontakt
Toni 070-471-675