Број на оглас: 3092847
Објавен на: 19.04.2019, 14:32
1 / 10

Апарат за целулид и столица

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на тело

Вид на оглас: Се продава


- Апарат за целулид THERMO-C Sharp & Botanica CRF Sistem
- Столица
- СПА МАСАЖА
ЦЕНА ПО ДОГОВОР