Број на оглас: 3092805
Објавен на: 26.03.2019, 15:31
1 / 4

Originalno radio za Opel

50 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


prodavam originalno(fabrichno) radio za Opel Vectra C,Signum
na radioto se mu raboti
Siemens 2013