Број на оглас: 3092794
Објавен на: 28.04.2019, 18:02
1 / 4

Radio originalno za Opel Vectra C,Signum

50 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam originalno radio za Opel Vectra C,Signum
Radioto e vo ispravna sostojba,se mu raboti
Siemens 2013