Број на оглас: 3092607
Објавен на: 19.02.2019, 20:03
1 / 1

Crevo za vodovod f-50 dolzina 190 metri!

200 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam crevo F-50 so dolzina od 190 metri.Cena od 1m e 60 denari!