Број на оглас: 3091941
Објавен на: 11.12.2018, 10:01
1 / 4

*GALAXY S7 EDGE GOLD NOV*

14.999 МКД 15.500 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
S7 edge
Боја:
Gold
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Telefonot e zacuvan maksimalno fabrika bez nituka edna grepka raboti bezprekorno...nisto neservisirano
Moze zamena
Ponudi na viber