Број на оглас: 3091764
Објавен на: 26.01.2019, 22:21
1 / 3

Prodavam Tam Tamce Kiper atestiran

3.350 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Tamceto e kiper so site novi gumi motor remontiran.. komplet iskrpeno isfarbano...
Pali vozi.. registracija od mene..
Go prodavam oti kupiv traktor a mi treba pogolem kamion..