Број на оглас: 3091711
Објавен на: 24.05.2019, 14:22
1 / 8

PORSCHE CAYENNE 3.0 D

По Договор
Марка:
Porsche
Модел:
Cayenne
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo exstra sostojba doneseno od svajcarija.so najvisoko nivo na oprema.servisirano komplet.22' bandazi so novi gumi.top sostojba......