Број на оглас: 3091697
Објавен на: 03.05.2019, 11:28
1 / 1

Се издава дуќан

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан кај централната детската градинка.
Погоден за дуќан или канцелариски услуги.
Цена по договор