Број на оглас: 3091181
Објавен на: 17.01.2019, 14:22
1 / 11

Mercedes Benz Glk 350/320 swiss panorama

18.000 € 20.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
GLK 320
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
165 kw / 224 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Top vozilo so Full oprema 4 Matic cenata e za kes