Број на оглас: 3091024
Објавен на: 17.02.2019, 12:20

Se prodava dukan 26m2

25.500 €
Квадратура:
26 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Kontakt 075 207 097

Se prodava dukjan 26m2. Informacii na 075 207 097

dukjan
dukan
dujkan
дуќан