Број на оглас: 3090801
Објавен на: 07.12.2018, 09:19
1 / 8

Golf 5 1.9 TDI

4.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf V 1.9 TDI 2006 godina, 6 brzini, servisiran pali vozi
registracija do 7.2019

TELEFON 075708999
TELEFON 075708999
TELEFON 075708999
TELEFON 075708999