Број на оглас: 3090800
Објавен на: 24.03.2019, 06:58
1 / 12

SEAT ALTEA BG tablici EURO 4

3.200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba,registrirana vo BG mozhe da se carini za MK TABLICI, mozhe i zamena