Број на оглас: 3090793
Објавен на: 07.12.2018, 09:19
1 / 7

Polo 1.9 SDI

2.800 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polo 1.9 SDI vo odlicna sostojba. Za poveke info na tel 075708999