Број на оглас: 3090603
Објавен на: 14.03.2019, 13:08
1 / 12

Vw Passat 1.9 TDI Redizajn 4 Motion

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw Passat 1.9 TDI 96 kw,4 motion 6 brzini
2005 god,ful oprema,kompletno servisiran.4 novi letni gumi+4 novi zimni gumi,reg do 05-11-2019 god,+zelen karton.Moze zamena za vozilo so 7 sedista od 2013 nagore

Tel 078-218-218