Број на оглас: 3090246
Објавен на: 26.03.2019, 00:15
1 / 4

Renault twingo 1.1

1 €
Марка:
Renault
Модел:
Twingo
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
11 kw / 15 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e pali vozi.
Registrirana do 2ri mesec 2019.
Aluminiumski bandasi so novi gumi.
ZVONETE NA 078 342 868 za povekje informacii