Број на оглас: 3090122
Објавен на: 15.02.2019, 16:45
1 / 3

KLUB MASA

4.999 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava mnogu socuvana bez nikakvo ostetuvanje klub masicka od medijapan so visok bel sjaj, dimenzii 80x80cm. Masickata e kupena 12 000 den pred pola godina. Stakloto gratis.